Elektrikář
PROST - orientační systémy ...
Velichovky, CZ
před 10 dny
source : HyperMedia, a.s.

Obory : Průmysl a výroba, Technika, elektrotechnika

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Pro posílení výrobního týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici elektrikáře.

Náplň práce :

  • výroba a montáž různých elektrických prvků do světelných reklam
  • opravy a údržby reklamních zařízení
  • práce na dílně i v terénu
  • Požadujeme

  • vzdělání SŠ, SOU - obor elektro
  • platné školení dle vyhlášky č. 50 / 1978 Sb. min. 6
  • schopnost číst technickou dokumentaci (elektro schéma)
  • schopnost samostatné práce a pečlivost
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost NJ výhodou
  • Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • více informací o naší společnosti telefonicky nebo na našich webových stránkách
  • Požádat