JUNIOR KONSTRUKTÉR!!
AC Jobs
Domažlice
před 8 dny

Máš vystudovaný technický obor a baví Tě konstruovat? Máme pro Tebe možnost pracovat v konstrukčním centru a budeš si moci hned vyzkoušet svůj navržený výrobek v TESTOVACÍM CENTRU!! Výrobní společnost na Tachovsku obsazuje pozici JUNIOR KONSTRUKTÉR!!

Pracovní náplň

  • navrhování a konstruování v 3D programu (CATIA V5)
  • vytváření výkresové dokumentace
  • poskytování a shromažďování dat v PDM systému
  • sledování a kontrola kritických míst výrobků
  • Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • znalost CAD programů (výhodou)
  • zodpovědný přístup k práci
  • komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
  • chuť učit se novým věcem a vzdělávat se v oboru
  • Co nabízíme?

  • práci s nejmodernějšími technologiemi v novém vývojovém a konstrukčním centru
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru a případné zaškolení v Německu
  • práci v menším přátelském kolektivu
  • zajímavé finanční ohodnocení - 13. a 14. plat + pravidelné roční navyšování mzdy
  • 25 dní dovolené a navíc dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • místo pracoviště : Plzeňský kraj
  • Požádat