Krajští obchodní manažeři
Clean Planet s.r.o.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Clean Planet s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Praha
  • Přidáno : 4.8.2018
  • Obchodní zástupci :

    Strukturovaný životopis pošlete na fulopova clean-planet.cz

    Místo výkonu práce v rámci regionu uchazeče, Celá ČR

    Jsme mezinárodní start-up, který se v rámci EU zabývá obchodem, výhradním zastoupením, distribucí a prodejem. Aktuálně se zabýváme nanotechnologiemi pro průmysl, eko / bio produkty, apod.

    Náplň práce

  • akvizice zákazníků vrámci B2B
  • rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky
  • kooperace s ostatními kolegy
  • vytváření reportů pro vedení
  • Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • ochotu cestovat v rámci svěřeného kraje
  • znalost MS Office
  • komunikativnost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič
  • znalost českého jazyka
  • Nabízíme

  • o přípravu vašich schůzek v rámci B2B se bude starat profesionální call centrum a marketingová PR agentura.
  • nadstandardní motivující finanční ohodnocení (včetně bonusů)
  • práci v rozvíjející se společnosti
  • po třech měsících služební vůz i k soukromým účelům
  • pro nejlepšího obchodního manažera 1x ročně dovolená dle vlastního výběru v hodnotě 100 000 Kč, případně hotovost v této hodnotě
  • pravidelné firemní meetingy a teambuildingy
  • přátelská open-source moderní atmosféra a firemní kultura.
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)