Dělník-23.000,zálohy,ubytování,víkendy volné,R a O
Pragma
Prostějov, Česká republika
před 41 dny

Pracoviště : Pracovní náplň :

Pracovní náplň :

Hledáme mnoho operátorů výroby do stabilní společnosti v Prostějově u Olomouce - zajistíme hezké ubytování nebo příspěvek na dopravné -

nic ze svého neprojezdíte. V případě více informací zašlete e-mail nebo volejte na +420 7370106025

Požadujeme :

Vhodné pro absolventy, i bez praxe - zaučíme. Budete vyrábět stabilizátory nebo pružiny v automobilovém průmyslu. Práce ve stoje.Schopnost práce i v noci.

Nabízíme :

Mzda od 21.000 - 25.000 Kč / měsíc Možnost týdenních záloh.Zajistíme ubytování nebo příspěvek na bydlení.PŘÍJEMNÉ pracovní prostředí a fajn kolektiv.

12. hod. směny krátký / dlouhý týden.Dobrovolné placené přesčasy.Máte od nás garantováno férové jednání, pracovní smlouvu na plný úvazek, možnost po domluvě přejít do kmene, podporu našich koordinátoru -

případě dotazů Vám rádi odpoví na Vaše otázky. Jsme solidní společnost působící již 20 let na trhu práce, proto se na nás můžete spolehnout.