Kuryr Dáme Jidlo
Dáme Jidlo
Liberec, Czech
před 32 dny

Jste připraven zařadit rychlost s stát se kurýrem? Doručujte objednávky z místních restaurací hladovým zákazníkům v autě, skútrem, na kole nebo dokonce pěšky! Hledáme spolupracovníky a brigádníky, celý týden nebo jen víkendy, naplánujte si časy podle své potřeby.

Kurýři mohou jezdit celý den, jen obědy, nebo jen večeře, pravidelně nebo nepravidelně, o víkendech nebo když svítí slunce.

Bonus : Budete znát nejlepší restaurace.

Proč Dáme jídlo? Jsme hladoví po těch nejlepších věcech v životě : vynikajícím jídle, objevování města a přinášení nových chutí našim zákazníkům.

Od roku 2012 se Dáme jídlo rozvíjí jako dynamická, rychle rostoucí firma, které se zároveň daří být členem komunity a nabízet lokální služby.

Pokud hledáte práci s ideálními podmínkami a chcete být členem výjimečného týmu, kliknuli jste na ten správný odkaz. Co budete potřebovat : -

Jste komunikativní a lehce se domluvíte s lidmi - Máte charizma a dokážete lidi ovlivnit svou dobrou náladou - Flexibilita k práci o víkendech -

Pracovní povolení pro ČR - Být odpovědný a spolehlivý - Věk alespoň 18 let Jste připraven se k nám přidat? Zažádejte dnes a brzy můžete začít.

Velmi se těšíme až Vás přivítáme v našem týmu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost