Všeobecné sestry bez specializace
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Praha-Nové Město, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt e-mailem " Požadujeme : " SŠ / VŠ vzdělání " Odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č.

96 / 2004 Sb " Osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu " Specializace v oboru vítána " Praxe na obdobné pozici vítána " Uživatelskou znalost práce s PC " Aktivní přístup k práci a zodpovědnost " Schopnost pracovat samostatně i v týmu " Flexibilitu a chuť učit se novému " Morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík) Zaměstnanecké výhody4) : " Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy " Proplácení přesčasových hodin " Příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu " Možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů včetně aktivní podpory studia na VŠ.

5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí. " Příspěvek na stravování " Další zaměstnanecké benefity

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost