Pracovník/ce ostrahy
Affect, s.r.o.
Ostrava, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

OZP Pracoviště : Ostrava V případě zájmu volejte od pondělí do pátku od 10 : 00 - 15 : 00 nebo zasílejte své životopisy na uvedený email.

Do předmětu prosím pište NORDICA.

Bezpečnostní agentura Affect, s.r.o.

společnost zaměstnávající pracovníky se sníženou pracovní schopností) příjme na pozici pracovník ostrahy na hlavní pracovní poměr na objekt Nordica(Skanska) v Ostravě.

Pozice vhodná pro OZP / OZZ.

Požadavky : - nástup dle domluvy - plnoletost - spolehlivost - výpis z RT - snížená pracovní schopnost (OZP či OZZ) Nabízíme : -

plat 14.000,- až 17.000,- + zákonné příplatky (noční, přesčasy, svátky, víkendy, atd.) - možnost - poloviční (částečný) úvazek -

klidná a nenáročná práce - vhodné pro OZP - čisté a moderní prostředí - příjemný kolektiv - Zaměstnanecké výhody : zálohy, odměny.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost