Specialista realizace projektu strojní
ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
Dukovany, Česká republika
před 7 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Dukovany 269, Dukovany-elektrárna (Dukovany), 67550
  • Přidáno : 9.6.2018
  • Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech :

    Požadujeme :

  • Minimálně 2 roky praxe v řízení investičních zakázek ve výrobních nebo stavebních firmách výroba strojů a zařízení, údržba a servis, montáže a opravy, výstavba průmyslových zařízení aj.
  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci, specifikaci technických požadavků a technických postupů aj. podmínkou
  • VŠ technického zaměření
  • Pracovní náplň :

  • Zodpovídá za přípravu projektu a technické dokumentace zakázek pro výrobu, údržbu, modifikace a rekonstrukce zařízení elektrárenských bloků
  • Specifikuje množství a druhy materiálů podle požadavků a předepsaných norem
  • Spolupracuje s konstruktéry a projektanty, dodavateli i zákazníkem při realizaci investičních zakázek
  • Nabízíme :

  • Zázemí silné společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren
  • Zaškolení i následné vzdělávání
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, motivační složka platu, sociální výhody aj.
  • Kontakt : prace cezenergoservis.cz , 381 103 013

    Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. uděluje dle Nařízení o ochraně osobních údajů a v souladu s právními předpisy v platném znění souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání a účasti ve výběrových řízeních a uchování po dobu 6 měsíců, poté budete případně osloveni s žádosti o poskytnutí souhlasu.

    Vyžadované vzdělání : Bakalářské

    Hrubá mzda : 35 000 45 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to FlipboardFlipboardShare to MoreAddthis Reklama