Product manager pro elektroprodukt - služební vůz k dispozici
Dobrá práce.cz
Praha (okres Praha hl.m.), CZ
před 2 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Pro našeho významného klienta, moderní přední českou společnost specializující se na vývoj a výrobu ochran před přepětím, hledáme nového kolegu do již zavedeného týmu odborníků s elektrotechnickým vzděláním a prozákaznickým přístupem.

Řízení a rozvoj výrobkového sortimentu je pro našeho klienta klíčová oblast, kterou chce dále posilovat.

Co klient požaduje, abyste měli / uměli?

VŠ vzdělání (oblast elektro se zájmem o marketing)

Předchozí praxe v oblasti elektro nízké napětí / slaboproud příp. produktového marketingu elektro zařízení cca 3 roky

Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (schopnost vést jednání)

Samostatnost, komunikativnost a zodpovědnost

Schopnost koncepčního a analytického myšlení

Ochotu a chuť přinášet nové nápady

Nabídka

Co Vám za to klient nabízí?

Atraktivní mzdové ohodnocení, které je každý rok navyšováno, a služební vůz i k soukromému využití

Flexibilní pracovní dobu

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou v prosperující společnosti

25 dnů dovolené, stravenky, notebook, mobil

Spolupráci s týmem seniorních obchodníků

Program zaškolení

Možnost dalšího vzdělávání (jazyky, technická školení, ...)

Pracovní náplň

Co bude náplní Vaší práce?

Pravidelné sledování trhu a konkurenčních produktů, definování produktové strategie

Řízení skupiny výrobků od návrhu na jejich zavedení, uvedení do prodeje, dobu životnosti a umrtvení

Sledování a vyhodnocování tržní situace (ceny, konkurence, prodej, trendy, atd.)

Strategie a koncepce rozvoje svěřené skupiny výrobků

Aplikační znalost svěřené skupiny výrobků

Vedení projektů vývoje

Marketingová a technická podpora

Spolupráce s ostatními PM při podpoře prodeje produktů

Školení zákazníků a interního týmu Plat : 50-70.000 Kč

Město : Praha