SHAREPOINT DEVELOPER
AC Jobs
Praha hl. Město
před 12 hodinami

Máte zkušenosti s vývojem platformy SharePoint? Představuje programovaní v jazyce C# směr, kterým se chcete na své profesní dráze ubírat?

Rádi byste se podíleli na zajímavých projektech a stali se součástí mezinárodního týmu? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis v angličtině ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Kompletní návrh a vývoj programu na platformě .NET
  • Analýza problému a hledání adekvátního řešení
  • Týmová spolupráce při vývoji SW
  • Testování a tvorba technické dokumentace
  • Občasné služební cesty (zejména v počátcích)
  • Co požadujeme?

  • Znalost programování v jazyce C#
  • Zkušenost s vývojem platformy SharePoint
  • Znalost HTML, XML, JavaScript, Angular JS, Web Services výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (němčiny či ruštiny výhodou)
  • Schopnost práce v týmu, profesionální a zodpovědný přístup k práci
  • Co nabízíme?

  • Možnost kariérního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Účast na zajímavých projektech
  • Flexibilní pracovní dobu a Home Office
  • 5 týdnu dovolené a možnost až 8 dní volna navíc
  • Příspěvek na stravování, sportovní a kulturní aktivity
  • Příjemný pracovní kolektiv a další benefity
  • Místo výkonu zaměstnání : Praha
  • Požádat