POMOCNÝ PRACOVNÍK V OBCHODĚ
KROK CZ, v.o.s.
Moravské Budějovice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Hledáme pomocného pracovníka na obsluhu automatu na výdej rukavic u našeho zákazníka (firma Model Obaly Moravský Beroun).

Práce je určená pro osoby zdravotně postižené (OZP).Náplň práce : manipulace se zbožím, obsluha jednoúčelového zařízení - doplňování automatu na výdej pracovních rukavic, jednoduchá údržba.

Nabízíme : pracovní poměr ve stabilní společnosti s možností jeho prodloužení, stravenkový paušál, příspěvek na dojíždění, jednoduchou, ale zajímavou práci (zaučíme vás), individuální přístup (pracovní doba a úvazek dle dohody - zde se doplňuje automat 1x týdně po 3 hodinách), do budoucna zvýšení úvazku.

Požadujeme : spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost, ŘP sk. B - aktivní řidič.Nástup : 1.5.2021Pokud vás pozice zaujala, zašlete životopis do 19.

4.2021 na mail : idornakova krok-hranice.cz nebo volejte 581 698 365 (Iva Dorňáková, personální odd.). Bez předchozí telefonické domluvy není možné pracoviště navštívit !!!Více o firmě na www.krok-hranice.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost