PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.
Liberec, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Profil : Mechanik výrobní linky, provozní elektrikář zajišťuje plynulý chod strojů a zařízení v závoděNáplň práce : - Ve spolupráci s výrobou zajišťuje příčiny poruch.

 • Provádí záznamy o vykonaných opravách, preventivních prohlídkách, odběru ND.- Kontroluje funkce strojů a zařízení v záruční a pozáruční době.
 • Spolupracuje s uživateli při uplatňování požadavků na GO.- Opravuje stroje a zařízení z hlediska elektro či řídících systémů.
 • Oznamuje potřebu náhradních dílů a podílí se na opatřeních zajišťujících plynulý chod výroby.- Spolupracuje při tvorbě návodky pro údržbu.
 • Podílí se na zefektivnění TPM, kontroluje a po změnách aktualizuje technickou dokumentaci.- Ve spolupráci s programátory zajišťuje zálohování dat strojů a zařízení.
 • Požadavky : - Minimálně vyučen v elektrotechnickém oboru.- Minimálně dvouleté prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici.- Znalost standardů ISO / TS, vyhlášky 50 6, práce na PC.

 • Výhodou je znalost řídících systémů (Allen-Bradley, Siemens) a AJ nebo NJPracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodlouženíZaměstnanecké výhody : výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, sportovní a kulturní akce, Sodexo Active Pass - částečně hrazeno zaměstnavatelem.Hlásit se e-mailem
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost