Konzultant/ka značkové prodejny
02 Czech Republic, a.s.
Kladno
před 5 dny
source : Hitprace

Požadujeme : komunikativnost, příjemné a vstřícné vystupování. Schopnost komunikovat naživo i po telefonu. Ochotu učit se novým věcem a poznávat nové technologie.

Pracovní náplň : konzultace se zákazníky, poznávání nových technologií, možnost stát se expertem na telefony, aplikace a nejnovější vychytávky.

8 hodinové pracovní směny. Nabízíme : zaměstnanecký tarif, každé 2 roky příspěvek až 7 200,- Kč na nový telefon,18 000 Benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou.

Body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy.Multisport kartu - vstupenku do wellnes a fitka. 5 týdnů dovolené.

Stravenky v hodnotě 105,- Kč (O2 přispívá 65,- Kč).Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové kartě Shell.Telefonický kontakt : Po - Pá 8 : 00 - 17 : 00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost