VEDOUCÍ INVESTIČNÍHO ODDĚLENÍ
Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace
Liberec, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Krajská správa silnic Libereckého kraje, pracoviště LiberecPlatové zařazení : - 12. třída dle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., s možností dalšího růstu- základní plat od 50.000 Kč- platový stupeň dle započitatelné praxe a dosaženého vzdělání- odměny dle odvedených pracovních výsledků- osobní automobil pro soukromé účely, 3 dny indispozice, 25 dnů dovolenéKvalifikační předpoklady : VŠ vzdělání stavebního směru, dopravní stavby výhodouCharakteristika vykonávané činnosti : - příprava a realizace staveb na silnicích II.

a III. třídy v Libereckém kraji- provádění stavebního dozoru a zastupování investora v průběhu realizace staveb- správa mostů- územně technická správa- inženýrská činnost při přípravě a v průběhu výstavbyJiné požadavky : - praxe v oboru dopravního stavitelství minimálně 7 let (realizace, správa, projektování, )- dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost- zkušenost s řízením pracovního kolektivu- znalost zákona č.

13 / 1997 Sb. o pozemních komunikacích, zákona č.183 / 2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon)- částečná znalost zákona č.

134 / 2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek (zkušenost s realizací stavebních zakázek v souladu s tímto zákonem)- dobrá znalost profesních SW nástrojů a práce s projektovými dokumentacemi- řidičský průkaz skupiny BPředpokládaný termín nástupu : dle dohodyZpůsob podání přihlášky : - písemně na adresu Krajská správa silnic Libereckého kraje, p.

o., personální odděleníČeské mládeže 632 / 32, 460 06 Liberec 6- elektronicky na e-mail : jana.krykorkova ksslk.czSoučástí přihlášky bude strukturovaný životopis uchazeče a do předmětu zprávy uveďte název pozice.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost