Jednota - Zástupce vedoucího - 7/2020
MANPOWER
celá ČR, Velešín
před 6 dny
source : Hitprace

Do přátelského týmu prodejny přímo v centru Velešína hledáme kolegu / kolegyni na pozici Zástupce vedoucího prodejny.

POPIS POZICE :

  • Spoluzodpovědnost za plynulý chod prodejny.
  • nepřítomnosti vedoucího prodejny dohled nad celým provozem prodejny, včetně zajištění dodržování veškerých právních, hygienických, interních a bezpečnostních předpisů.
  • Běžné provozní činnosti na obchodě.
  • PROFIL KANDIDÁTA :

  • Vztah k zákazníkům.
  • Znalost problematiky prodeje čerstvých potravin a příslušné legislativy.
  • Zkušenost s vedením menšího kolektivu zaměstnanců.
  • Velká výhoda, ne však nutnost : praxe na obdobné pozici v maloobchodní prodejny potravin min. 2 roky.
  • NABÍZÍME :

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Hlavní pracovní poměr
  • Firemní benefity :
  • 20% příplatek za práci o víkendu
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost čerpání studijního volna v rozsahu 5 dnů
  • Příspěvek na volnočasové aktivity 2000 Kč
  • Příspěvek na lyžařské kurzy Vašich dětí 1000 Kč
  • Příspěvek na letní tábory Vašich dětí 1000 Kč
  • Možnost odběru produktů Vltavotýnských lahůdek za zvýhodněné ceny
  • Rekreační zařízení (Lipno, Novohradské hory)
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.