Inženýr kvality - možnost pro juniory/absolventy
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Tuchoměřice
před 2 dny
source : JenPráce.cz

Hledáme nové kolegy do přátelského kolektivu, kteří mají zájem o práci ve stabilní společnosti s férovým přístupem ke svým zaměstnancům.

Specializujeme se na dodávky ocelových trubek a trubkových komponent pro automobilový průmysl.

Pracovní náplň :

  • vstupní a výstupní kontrola dílů
  • řízení neshodných produktů (řešení reklamací)
  • účast při zavádění a zlepšování vnitřních procesů
  • kontakt se zákazníky a dodavateli
  • spolupráce při rozvoji systému ISO 9001 : 2015
  • Požadujeme :

  • SŠ technického směru
  • komunikativnost a orientaci na zákazníka
  • schopnost popsat, analyzovat interní procesy
  • povědomí o nástrojích typu 8D report, PPAP
  • pokročilou znalost MS Excel
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • cizí jazyk výhodou
  • Nabízíme :

  • zázemí stabilní společnosti na trhu s přátelským a férovým kolektivem
  • možnost dalšího kariérního a osobnostního růstu
  • případě pozitivním výsledků 13. a 14. plat
  • množství firemních benefitů
  • nástup možný IHNED se smlouvou na dobu neurčitou
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.