Lakýrník/ice
Zambelli - technik, spol. s r. o.
Český Krumlov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Chcete se podílet na výrobě (krbových) kamen špičkové kvality? U nás uvidíte vznikat kamna od jejich počátku až po finální výrobek.

Preferujeme praxi nebo vzdělání v oboru, nejdůležitější je ale chuť se učit. Práce, kterou nabízíme, je ve 3-směnném režimu.

Nabízíme : Finanční benefity : - po zapracování navýšíme mzdu, zohledníme předchozí praxi- nadstandardní příplatek za odpolední a noční směnu- měsíční a čtvrtletní odměny- pololetní odměna (13.

plat)- docházkový bonus ve výši 2.000 Kč / měs.- odměny za mimořádnou směnu - příspěvek na dopravu- věrnostní odměny dle odpracovaných let- možnost mimořádné odměny- odměna za doporučení nového zaměstnance- příspěvek na penzijní připojištěníNefinanční benefity : - 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce- oběd na ranní i teplá večeře na odpolední směně (dotované menu)- zvýhodněný telefonní tarif- vzdělávací kurzy- další benefity z oblasti podpory zdraví a rodinných hodnotPokud Vás naše nabídka zaujala, přijďte se k nám podívat, ochotně Vás po pracovišti provedeme.

Autobusová zastávka Tovární točna se nachází cca. 5 min. od pracoviště. Ing. Alena Michálková, tel. 773 751 926, e-mail : alena.michalkova zambelli.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost