Technolog/žka
Dobrá práce.cz
Náchodsko , CZ
před 10 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozice technolog / žka do následujících oblastí : - svařování -

obrábění - příprava výroby....

  • SŠ / SOU strojírenské
  • znalost programování svářecích robotů nebo CNC strojů výhodou
  • řidičský průkaz sk B
  • znalost práce s PC
  • bezúhonnost
  • aktivní znalost jazyků
  • vítána praxe technologa v některé z požadovaných oblastí (sváření, obrábění nebo příprava výroby ve strojírenské společnosti)
  • Nabídka

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • prostor pro seberealizaci, iniciativu a profesní růst
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • Pracovní náplň

  • zodpovědnost za zpracování, úplnost a kompletnost technologických dokumentací (postupy, normy, návodky atd.) výrobků vyráběných společností
  • projektování nebo podávání návrhů na změny výrobních pracovišť za účelem maximální efektivity výrobních procesů
  • pracovník vypracovává a aktualizuje technologické návodky a normativy spotřeby práce jednotlivých pracovišť - zpracovávání, vyhodnocování a aktualizace časových norem pracovních úkonů ( Nh )
  • sledování a vyhodnocování technologických postupů výroby
  • pracovník navrhuje vylepšení, inovace, přípravky, externě zajišťuje spolupráci se svářecím technologem, zajišťuje revizního technika Plat : dle dohody a zkušeností
  • Město : Náchodsko