UČITEL/-KA ODBORNÉHO VÝCVIKU A PRAXE - ELEKTRO
Střední škola průmyslová, textilní a polygrafická
Hronov, CZ
před 13 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy / -

ky. Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Náplň práce : výuka odborného výcviku a praxe. Požadavky : úplné střední vzdělání s maturitní zkouškou elektro, bezúhonnost, vstřícnost a ochota, zájem o učitelskou profesi, praxe a pedagogické vzdělání výhodou.

Zaměstnavatel nabízí : stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, podporu kariérního růstu, možnost dalšího vzdělávání, účast na projektech.

případě zájmu očekáváme profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu skola spshronov.cz nebo dite spshronov.

cz. S vybranými uchazeči budou sjednány pohovory.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost