Provozní elektrikář/ka
METRIE spol. s r.o.
Loštice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň : - zajišťovat a odstraňovat závady u jednoúčelových strojů a dalších zařízení- provádět preventivní údržbu a opravy elektroinstalace Požadujeme : - spolehlivost, samostatnost a odpovědnost - vyučení v oboru, nebo ukončené středoškolské vzdělání - činnosti dle vyhlášky 50 / 78 Sb.

 • samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle 7 případně 6 vyhl. 50 / 78 Sb - základní zkušenosti s průmyslovou elektronikou budou výhodou- řidičský průkaz skupiny BNabízíme také možnost Vašeho kariérního růstu : Může se stát, že díky svým schopnostem zvládnete tuto pozici velmi rychle a že budete chtít využít svůj potenciál.
 • takovém případě Vám nabídneme možnost profesního růstu formou školení a externího vzdělávání v těchto oblastech : Programování PLCProgramování a nastavování senzorových snímačůZákladní operátorské práce s roboty ABBNabízíme : samostatnou a rozmanitou prácipevnou složku mzdy + prémievzdělávání a kurzydlouholetou perspektivu trvalého rozvoje zaměstnanecké benefity (prémie, příplatky, věrnostní příplatky, příplatky na ŽP, stravenky do mzdy, závodní stravování )Pracovní doba : 6.

  00-14.00, 14.00-22.00. Kontakt : e-mailem - v případě zájmu o nabízenou pozici pošlete aktuální životopis spolu s motivačním dopisem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost