Dlouhodobá brigáda v knihkupectví v Brně
KANZELSBERGER a.s.
Brno
před 5 dny
source : JenPráce.cz

Máte přehled o knižním trhu? Baví vás práce s lidmi? Máte zkušenosti z prodeje?

Máte čas chodit do práce, stojíte o pravidelný pracovní úvazek, ale nechce se vám vázat na hlavní pracovní poměr? Staňte se brigádníkem v knihkupectví Kanzelsberger v Brně v OC Futurum.

Hledáme dlouhodobou posilu našeho týmu na 6 8 hodin denně (v průměru 140 hodin měsíčně), směny rozložené nepravidelně v průběhu celého týdne, a to jak ve všední dny, tak především o víkendu.

Vzhledem k nepravidelným směnám, včetně dopoledních, není práce vhodná pro středoškoláky.

Náplň práce :

  • obsluha zákazníků
  • práce s pokladnou
  • doplňování zboží
  • Požadujeme :

  • středoškolské vzdělání
  • lásku ke knihám
  • komunikativnost
  • praxe z obchodu výhodou
  • Nabízíme :

  • 110 / Kč hod.
  • pravidelnou práci v příjemném prostředí čerstvě zrekonstruovaného knihkupectví
  • stravenky
  • případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.