React Developer
7N
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Just Join IT
  • Net (nice to have)
  • O projekcie :

    Aktualnie poszukujemy Frontend Developera, który dołączy do zespołu scrumowego realizującego projekty związane z rozwojem i utrzymaniem serwisu transakcyjnego w obszarze przelewów oraz aplikacji do obsługi milionów Klientów w placówkach oraz za pośrednictwem Call Center.

    Zespół pracuje z Reactem , jednak jeśli masz doświadczenie w innych frameworkach, to z pewnością pomoże Ci to w tworzeniu jeszcze lepszych rozwiązań.

    W codzienej pracy zespół ceni inicjatywę, pomysły i chcęć ciągłego rozwoju. Praca zdalna, okazjonalne spotkania zespołowe w biurze Klienta w Łodzi (2 dni w miesiącu).

    Główne zadania :

    Jako Frontend Developer będziesz implementować nowe funkcje aplikacji , mając realny wpływ na rozwiązania, których używają miliony klientów innowacyjnej bankowości.

    Twoje codzienne zadania będą związane z rozwojem części frontendowej obszaru przelewów, dbaniem o architekturę projektu , udziałem we wdrażaniu nowych rozwiązań typu WebView w aplikacji mobilnej.

    Czeka Cię również współpraca z biznesem i innymi zespołami IT (devops, admin, QA, Release management).

    Profil Kandydata / -ki :

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Frontend / React Developera
  • Zaawansowana znajomość technologii webowych
  • Umiejętności tworzenia stron kompatybilnych z różnymi przeglądarkami (cross-browser)
  • Znajomość technologii i języków programowania : TypeScript, JavaScript, Html / css, React, Angular, Vue, Node.js, technik RWD (np.
  • bootstrap, material design)

  • Praktyczne doświadczenie w implementacji aplikacji typu SPA framework : React, Angular
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Nice to have :

  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji hybrydowych .NET (C#), WCF, SQL
  • Znajomość narzędzi : MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Ant, Msbuild, TeamCity, powershell
  • Doświadczenie w pracy z metodyką Agile
  • W ramach projektu oferujemy :

  • Jawność finansową : wynagrodzenie w wysokości 16 800 23 520 PLN (100 - 140 PLN / h) + VAT przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B, możliwa współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzysty model rozliczeń
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy, w porozumieniu Klientem, szkolenia i certyfikaty techniczne, udział w konferencjach.
  • W ramach współpracy z Klientem są przygotowane dedykowane narzędzia w zakresie szkoleń i rozwoju naszych konsultantów

  • Możliwość skorzystania ze wsparcia (oraz dołączenia do) 7N Inspiration Team, grupy aktywnie dzielących się wiedzą w branży Konsultantów 7N.
  • Przeczytaj artykuł jednego z członków 7N Inspiration Team : 7N - From Gitlab CI to Azure App Service

  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N : 10 lat). Sprawdź jeden z naszych paneli dyskusyjnych : Czy Scrum Masterowi przydaje się background programistyczny ? - YouTube
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej i jakości realizowanych projektów
  • Dofinansowanie opieki zdrowotneji karty Benefit Multisport oraz ubezpieczenia na życie niezależnie od formy współpracy.
  • Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego i rozwoju osobistego Mindgram

  • Profesjonalny, jakościowy proces rekrutacyjny prowadzony przez najbardziej doświadczonych w branży rekruterów. Przeczytaj o
  • Nahlásit tuto nabídku