Truhlář pro nábytkářský provoz - finančně velmi zajímavé
MIKUPEX TRADE s.r.o.
Středočeský kraj
před 11 hodinami
source : Hitprace

Profil firmy :

  • truhlářský provoz (výroba nábytku z deskových materiálů nářezové centrum, pila, olepovačka)
  • kovovýroba (zpracování plechu CNC, tvorba lehkých konstrukcí)
  • prášková lakovna
  • rámci rozvoje společnosti a zvyšování výroby hledáme nové, kvalitní a spolehlivé zaměstnance.

    Náplň práce :

  • výroba nábytku především z deskového materiálu
  • možnost obsluhovat cnc nářezové centrum, olepovačku nebo pilu
  • orientace především na knihovnický, kancelářský a komerční nábytek
  • Uvítáme :

  • SOU truhlářského zaměření výhodou
  • nutná znalost a praxe v oboru
  • samostatnost a aktivitu
  • nástup možný ihned !!
  • Nabízíme :

  • trvalý pracovní poměr ve společnosti ve Zvoli u Prahy
  • mimopražským zájemcům zajistíme ubytování ! - vlastní ubytovna
  • velmi dobrý a přátelský pracovní tým
  • velmi dobrá nástupní mzda dle zkušeností a praxe, s dalším růstem po zapracování
  • standardní pracovní doba 7.00 16.00
  • možnost profesního a osobního růstu
  • Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte.

    Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

    Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost) :

    Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

    Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována ( více informací zde ).