PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací JUNIOR
NUMERICA s.r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pozice vhodná pro absolventy, možnost zkráceného úvazku.Co vás čeká?- programování, vývoj- návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování- příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů- interní testování a řešení chyb z testování i provozuPožadujeme : - VŠ nebo SŠ vzdělání- základní znalost OOP- základní znalost HTML, CSS, PHP- základní znalost JavaScript- základní znalosti SQL (MySQL nebo MS SQL)- časová flexibilita, odpovědnost, kreativita- ochota učit se novým věcemOceníme znalosti : - Bootstrap- ASP.

NET Core- XML, XSLT, UML- znalost verzovacího nástroje jako např. GIT, CVS- znalost JQuery- XML, XSLT, UML- Web ServicesVo Vám můžeme nabídnout?

 • zázemí stabilní české společnosti- práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií - atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic- motivující ohondocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)- výše mzdy až 40 tis.
 • Kč podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií- zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením- možnost profesního růstu- pružná pracovní doba- mimopracovní aktivity a firemní akce- stravenkyNástup dle dohody.

  případě zájmu nás můžete kontaktovat na personalni numerica.cz nebo volat na 724379538 (Jana Drábová personalistka)

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost