Elektrikář - údržba výroby elektrotechnických komponent
Fronius International GmbH
Český Krumlov, Czech Republic
před 12 dny

Máme tři divize a jednu společnou vášeň : Posouvat hranice možného. Ať už se jedná o svařovací techniku, fotovoltaiku nebo o nabíjecí techniku akumulátorů, náš cíl je jasně definován : Být inovační jedničkou.

K posilnění našeho týmu v Českém Krumlově hledáme kandidáty na pozici

Vaše náplň práce :

práce v oddělení podpory výroby především pro výrobu transformátorů, tlumivek apod.

údržba navíjecích a jiných strojů, dalších zařízení ve výrobě, el. nářadí apod.

výroba a údržba různých přípravků pro účely výroby

výroba a údržba přípravků pro účely testování kvality výrobků

Požadujeme :

ukončené vzdělání v oboru elektro

vyhláška č.50 / 78 6 a vyšší

výborná orientace v elektrodokumentaci

smysl pro týmovou práci a komunikativnost

důslednost, Samostatnost, Flexibilita, Manuální zručnost

chuť a ochota učit se novým věcem

orientace na výsledek a kvalitu odvedené práce

Nabízíme :

nástupní mzda od 21 500 Kč, po zapracování až 29 900 Kč

stabilní zaměstnání

klidné a čisté pracovní prostředí

3-směnný provoz (5 : 30 - 13 : 30; 13 : 30 - 21 : 30; 21 : 30 - 5 : 30)

možnost si dopředu na 3 hodiny vyzkoušet, jak by se Vám práce u nás líbila

dotované firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

pololetní odměny, každoroční valorizace mezd, odměny za mimořádný výkon

peněžní poukázky, věrnostní bonusy, odměny při významných životních událostech

vánoční balíček, odměny za doporučení nových zaměstnanců

možnosti firemního vzdělávání, rozvoje znalostí a dovedností

možnosti profesního růstu

možnosti využívání různých slev

místo výkonu práce Český Krumlov

nástup možný kdykoliv dle dohody

Chcete se stát součástí našeho týmu a vyjít vstříc úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a fotografie.