KUCHAŘ/KA
VEMA group s.r.o.
Karlovy Vary, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

KUCHAŘ / KAKontakt : p. Veverka Jindřich, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář osobně na adrese : Pizzeria Petr - Vřídelní 85 / 13, K.

Vary, 36001Náplň práce : - dodržuje technologiké postupy a dávky potravin- odpovídá za jakost a zdravotní nezávadnost připravovaných pokrmů - provádí běžné pomocné práce při výrobě jídel, tj.

čištění zeleniny, cibule, brambor- připravuje jednoduché druhy teplých a studených jídel- polévky, saláty, přílohy, obalování a smažení pokrmů- zajištuje výdej jednoduchých pokrmu, dle pokynu vedoucího kuchaře- odpovídá za čistotu provozního zařízení, výrobníchmístností a dodržování hygienických zásad a ekonomického hospodaření s energií- dodržuje bezpečnostní a hygienické předpisy, používá ochranné pomůckyNabízíme : - podnikové stravování

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost