Hledá se lektor češtiny pro cizince, celá ČR
Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
Raspenava, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

K zajištění realizace veřejné zakázky velkého rozsahu hledáme pro dlouhodobou spolupráci lektory češtiny pro cizince.Požadujeme : Požadujeme : VŠ vzdělání zaměřené na výuku českého jazyka, pedagogiku či učitelství (min.

Bc.).Případně SŠ s min. jednoletou praxí výuky češtiny jako cizího jazyka, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilita.

Nabízíme : Nabízíme velký počet kurzů na výběr. Flexibilitu, co se časových možností týká, tj. učí se v odpoledních, dopoledních či večerních hodinách.

Též je možné učit víkendové kurzy. Jinak se jedná o spoluúčast v celorepublikovém projektu. Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Práce na ŽL, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost