Operátor/ka ve výrobě - AUTOMOTIV
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Žďár nad Sázavou
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Žďár nad SázavouPro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na pozici operátor / operátorka výroby pro automobilový průmysl.

Nabízíme : -Hodinová mzda 92 Kč / hod. až 154 Kč / hod dle pracovního zařazení- Až 43 Kč / hod. prémie- 10 Kč / hod. příplatek za nepřetržitý provoz- Příplatky dle zákoníku práce- 21.

000 v čistém průměrná mzda po zaučení včetně diet, příplatků a prémií při fondu pracovní doby při sazbě 92 Kč / hod.- Možnost přesčasů-25.

000Kč v čistém po zaučení při odpracování 200 hodin včetně diet, příplatků a prémií- Denní diety ve výši 195,-Kč- Ubytování zdarma ( vhodné i pro páry )- Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky- Možnost týdenních záloh- Závodní stravování ( výběr až z pěti teplých jídel )- Stabilní práci na hlavní pracovní poměr- Možnost kariérního růstu- Možnost přesunu do kmenového stavu- Každodenní kontakt s koordinátorem naší společnostiPožadujeme : - Samostatnost- Spolehlivost- Manuální zručnost- Dobrá pracovní morálka- Ochotu pracovat ve směnném provozu- Dobrý zdravotní stav

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost