Přírodovědní analytici - diagnostici
Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Praha, Česká republika
před 12 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Šrobárova 49 / 48, Praha 10 (Praha), 10000
  • Přidáno : 5.4.2019
  • Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví :

    Kontakt e-mailem.

    Požadujeme VŠ vzdělání v chemickém oboru - výhodou zkušenosti s optimalizací / validací analytických metod. Znalost Aj slovem i písmem -

    nutná minimálně B2. Hlavní náplň činnosti : hodnocení rizik životního a pracovního prostředí biocidních přípravků na základě předložené dokumentace, příprava hodnotících zpráv pro účely povolení přípravků.

    Jedná se o hodnocení obsahové a formální správnosti souhrnu údajů o zpracování odborných podkladů pro jednání v evropských pracovních skupinách.

    Spolupráce se žadateli, zahraničními organizacemi a odborná práce v pracovních orgánech pro Evropské komise.

    Výhody : Dodatková dovolená, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

    Podrobnější info :

    Hlavní náplň činnosti :

    hodnocení rizik životního a pracovního prostředí biocidních přípravků na základě předložené dokumentace, příprava hodnotících zpráv pro účely jejich povolení přípravků

    jedná se o hodnocení obsahové a formální správnosti souhrnu údajů o zpracování odborných podkladů pro jednání v evropských pracovních skupinách

    spolupráce se žadateli, zahraničními organizacemi a odborná práce v pracovních orgánech pro Evropské komise, práce v pracovní skupině pro analytické metody a fyzikálně chemické vlastnosti biocidů při Evropské chemické agentuře (Helsinki)

    Požadujeme :

    VŠ vzdělání v chemickém oboru - výhodou zkušenosti s optimalizací / validací analytických metod

    Pokročilá znalost AJ (minimálně B2) slovem i písmem

    Nabízíme :

  • platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb.
  • možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a seberealizace v oblasti chemických látek
  • pružná pracovní doba
  • příjemné pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování - závodní stravování
  • dovolená v délce 5 týdnů
  • indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
  • firemní školka
  • Termín nástupu do pracovního poměru : Dle dohody

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 20 720 31 170 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    Step 2