Sociální pracovník / pracovnice - pracovník / pracovnice v sociálních službách
Květina z. s.
Teplice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Popis výkonu pracovní pozice : - realizace přímé práce s klienty / osoby bez přístřeší, osoby ohrožené či žijící v sociálním vyloučení - vedení jednání se zájemcem o službu - individuální plánovaní s klienty služby - vedení dokumentace - komunikace s odborníky, se spolupracujícími subjekty - zprostředkování dalších služeb Specifikace požadavků na pracovní pozice - hledáme : - absolventa vyšší odborné či vysoké školy nebo absolventa rekvalifikačního kurzu na pracovníka v sociálních službách, dle zákona č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách v platném znění, který : - má administrativní schopnosti (PC, MS Office, internet) - umí zpracovávat předsudky a má schopnost pracovat s problematikou sociálního vyloučení - má dobré organizační schopnosti, umí pracovat samostatně, ale je i týmovým hráčem - má aktivní přístup a nadšení pro práci - má dobré komunikační schopnosti a empatii - má řidičské oprávnění na osobní automobil - má zdravou míru tolerance, zodpovědnost - vůči vlastní osobě i klientům služby, zásadovost a spolehlivost - má schopnost odolávat stresu a má dobrý zdravotní a psychický stav - výhodou jsou zkušenosti s obdobnými pracovními činnostmi s dospělými osobami Chcete se stát součástí našeho týmu?

Zašlete nám strukturovaný životopis, motivační dopis v rozsahu 0,5 - 1 strana formátu A4, vyplněný dotazník uchazeče o zaměstnání (ke stažení na použijte odpovědní formulář a kontakt alespoň na jednu osobu, jež o Vás může poskytnout reference, na email použijte odpovědní formulář Další informace k jednotlivým pracovním pozicím Vám poskytne : Bc.

Veronika Klaus Horčíková tel : použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti.

Oznámení o výsledku výběrového řízení oznamujeme telefonicky. Květina, z. s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrová řízení či pracovní pozice neobsadit v případě, že uchazeči nenaplní očekávání zaměstnavatele.

Nabízíme : pracovní uplatnění v neziskové organizaci účast na celospolečensky prospěšných projektech možnost seberealizace a dalšího vzdělávání osobní a profesionální rozvoj adekvátní platové ohodnocení motivační osobní ohodnocení dle pracovního výkonu v daném měsíci 25 dnů dovolené

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost