Programátor PLC (45-70.000 Kč)
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Jste zkušený programátor / ka PLC, anglický jazyk není Váš nepřítel a hledáte změnu zaměstnání, která Vám dá nové možnosti?

Ryze česká společnost rozšiřuje svůj tým programátorů, kterým nabízí stabilní zaměstnání s možností cestování do celého světa.

Přijde Vám nabídka lákavá a chcete se dovědět více informací?Pan neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopisProgramátor PLC (45-70.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Programování průmyslový PC a PLC aplikací
  • Programování a oživení robotů
  • Uvádění strojů a linek do provozu
  • Oživování pohonů
  • Optimalizace, servisní činnost
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ technického zaměření - ideálně elektro
  • Zkušenosti s programováním PLC aplikací
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Ochotu cestovat po celém světě
  • Zkušenosti s uváděním do provozu a servisem
  • CO NABÍZÍME?

  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Služební automobil i soukromému užití
  • Příplatek 40 % kapesného k cestovním náhradám
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce : Brno
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.