Operativn nkup
La Lorraine Bakery Group
Kladno, CZ
před 4 dny
source : jobs4it

Operativní nákupčíPopis práce : objednávání surovin a obalového materiálu (RM&PM) od tuzemských i zahraničních dodavatelůvytváření objednávek a jejich údržba v systému SAP na základě průměrných spotřeb, forecastu a krátkodobých výrobních plánůzískání potvrzení objednávek od dodavatelů a zadání data dodání do SAPobjednávání přepravy s vybranými dopravcikontrola a řízení skladových zásobreporting předpokládaných spotřeb dodavatelůtvorba a údržba master dat pro RM&PM SKUkontrola fakturačních cen vs.

smluvních cen v systému SAP a řešení rozdílů s dodavatelivyřizování reklamací surovin a obalového materiálukomunikace se skladem surovin, výrobním útvarem a finančním útvaremzajišťování a archivace veškerých formulářů, které vyžaduje systém HACCPpraxi na obdobné pozici min.

5 let v oboru nákupu a řízení dodavatelských vztahůdobrou uživatelskou znalost MS Office, SAP ERP výhodouznalost angličtiny středně pokročiléodborné dovednosti posuzování nabídek dodavatelů, provádění poptávkových řízení a nákupu materiálů, vedení evidencí, znalost logistikysamostatný a zodpovědný přístup, pečlivost a proaktivitaschopnost zpracovávat více úkolů najednou a stanovit si priorityv.

sedlackova llbg.com .Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení.

Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům.

Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich stránkách.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost