Vedoucí prodejny řeznictví - maso/ uzeniny
SelaVita SHOP s.r.o.
Praha-Vinohrady, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt : Komjáti Lukáš Ing., tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář prvotní kontakt emailem, místo výkonu : Italská č.

p. 209 / 17, Praha 2. Požadujeme : Flexibilitu a komunikativnost na vysoké úrovni, schopnost samostatně pracovat. Zkušenosti s vedením maloobchodní prodejny s masem a masnými produkty.

Spolehlivost!!!Výpis z rejstříku trestů podmínkou. Pracovní náplň : Šíření firemní kultury a péče o zákazníky, rozšiřování portfolia uzenářských produktů, administrativa spojena s chodem řeznictví, vedení a motivace zaměstnanců.

Práce v nově zrekonstruovaném, moderním řeznictví. Vyhledávání nových obchodních prostor. Mzda od 30.000 Kč hrubého + odměny.

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost