Tester Obszaru Przetwarzania Danych
Aplikacje Krytyczne
Prague, Czech Republic
před 3 hodinami
source : Just Join IT

JIRA (nice to have)

TestRail (nice to have)

SQL (regular)

Cenisz sobie pracę zespołową oraz rozwój z dala od korporacyjnego zgiełku?

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

Zapraszamy! Stwórz z nami cyfrową przyszłość!

TWOJE ZADANIA :

  • Udział w projektach IT w roli Inżyniera QA ds. Testów Obszaru Przetwarzania Danych
  • Wykonywanie testów za pomocą zapytań SQL
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją analityczną (funkcjonalną i integracyjną)
  • Opracowanie dokumentacji testowej (plan testów, raport z testów)
  • Wykrywanie, rejestrowanie i opisywanie błędów
  • Analiza i interpretacja zbiorów danych
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach warsztatowych
  • PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA :

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość SQL i umiejętność testowania za pomocą zapytań
  • Praktyczna wiedza z zakresu relacyjnych baz danych i ich testowania
  • Praktyczna umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją analityczną (funkcjonalną oraz integracyjną)
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (np. specyfikacją API)
  • Zdolność logicznego myślenia i wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Komunikatywność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dodatkowy atut :

  • Znajomość baz danych Oracle i DB2
  • Znajomość narzędzi ETL
  • Znajomość narzędzi Jira, TestRail
  • Nahlásit tuto nabídku