Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů
eTruhlárna, s.r.o.
Praha, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro eTruhlárna, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Přátelství 986 / 19, Praha 114 (Praha), 10400
  • Přidáno : 30.5.2019
  • Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů :

    Kontakt e-mailem.

    Požadavky : VŠ nebo SŠ technického oboru, uživatelská znalost práce na pc (Helios výhodou), čtení výkresové dokumentace nutností, praxe na obdobné pozici výhodou, nekonfliktní, komunikativní, loajální, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, hrubá mzda je závislá na zkušenostech, zajištěn bezbariérový přístup, pracovní doba dle dohody

    Pracovní náplň : Zajištění kalkulace a rozpočtu truhlářských výrobků dle výrobní dokumentace

    Výhody : Stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, zajímavé zakázky, e-stravenky

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)