ASISTENT/KA
EDU - PRO Consulting, a. s.
Písek, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce : - administrace dotačních projektů- příprava nových projektových záměrů (zpracování analýzy potřeb, zpracování studie proveditelnosti, příprava rozpočtu)- práce v on-line systémech pro podávání projektů- správa sociálních sítí společnosti- administrace webových stránek- příprava newsletteru- sledování vyhlášených výzev- udržování a rozšiřování stávající networkingové sítě v ČR.

Požadavky : - zkušenosti s přípravou projektových žádostí (OPPIK, OPZ)- znalost problematiky dotačního řízení- analytické myšlení- výborné vyjadřovací schopnosti - organizační schopnosti- znalost práce na PC, znalost prostředí WordPress.

Nabízíme : příspěvek na stravování, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené.První kontakt : Ing. Veronika Chodlová 380 424 403 email : v.

chodlova edupro.cz - nechodit osobně.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost