Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Aqotec s.r.o.
Hodonice
před 5 dny
source : Hitprace

Pracovní pozice SEŽIZOVAČ CNC STROJŮ. Obsluha / seřizování CNC soustruhů, výstupní kontrola výrobků, v případě nutnosti doplňkově výpomoc přípravě ve výrobě.

Praxe ve strojírenství podmínkou, 12-ti hodinové směny, znalost čtení výkresové dokumentace, technické myšlení, samostatnost, pečlivost, slušné chování.

Příplatky za práci v noci, víkendy a svátky, školení hrazené firmou, vazačské zkoušky včetně přeškolení zdarma, oprávnění na vysokozdvižný vozík včetně přezkoušení zdarma, hrazené cestovní pojištění a pojištění na škodu způsobenou zaměstnancem, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, čisté pracovní prostředí v nových prostorech, možnost stravování ve firmě, po pracovní době možnost navštívení posilovny v prostorách firmy, možnost zapůjčení firemní elektrokoloběžky pro dopravu do zaměstnání, parkování v areálu, vlakové nádraží 5 minut chůze, zajímavá a různorodá práce v mladém kolektivu v nadnárodní strojírenské společnosti, zajímavé platové ohodnocení - firemní mobilní telefon s neomezeným tarifem - se soukromým využitím.

Informace p. Marková, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost