MANAŽER/KA SHOWROOMU S AJ
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 5 dny
source : Hitprace

Pohybujete se v oblasti prémiových produktů z oblasti interiérů nebo máte zkušenost s komunikací s klienty z řad movité klientely?

Anglický jazyk využíváte na denní bázi? Pak čtěte dál a zašlete nám svůj životopis.Významná společnost působicí v oblasti návrhů a realizace interiérů hledá nového člena týmu na pozici : MANAŽER / KA SHOWROOMU S AJ

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • zodpovědnost za showroom v Brně
  • komunikace se zákazníky a představení portfolia produktů
  • Péče o vzhled celého showroomu
  • zadávání a udržování kontaktů v CRM systému
  • kooperace s obchodním manažerem a ředitelem na pořádání eventů a prodejních akcí
  • návrhy na zlepšení prodeje a vyhodnocování partnerů
  • CO POŽADUJEME?

  • precizní a reprezentativní vystupování
  • praxi na obdobné pozici (showroom, hotel
  • prémiové produkty)

  • schopnost jednat samostatně, timemanagement
  • práci v MS Office
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • CO NABÍZÍME?

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • zázemí showroomu v Brně
  • práci ve vysoce unikátním prémiovém segmentu
  • slevy na produkty
  • možnost nástupu : ihned
  • místo výkonu práce : Brno
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.