Maséři
Annonce
Františkovy Lázně, CZ
před 7 hodinami

Místo výkonu práce : . května / , Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou ( rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned. Pracovní doba : Po-Pá : - : h + občasná sobota. Požadujeme : vzdělání v příslušném oboru, základy NJ, komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilita, akreditovaný kurz ministerstva zdravotnictví.

Nabízíme : zvláštní prémie (odměny za jubilea), podnikové stravování, pracovní podmínky v příjemném hotelovém prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, zlevněné vstupenky do Aquafora, příspěvek na dětskou letní rekreaci dětí zaměstnanců, možnost prohloubit své praktické zkušenosti.

pro zájemce : telefonicky (volat : - : h) anebo em.

Nabízíme

 • Podnikové stravování
 • Zvláštní prémie
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost