Vychovatel - vychovatelka
Bezpečnostně právní akademie, s. r. o., střední škola
Malé Svatoňovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

VYCHOVATEL - VYCHOVATELKA- zkrácený úvazek 20h / týden - mzda 15 000 Kč / měsíc - nástup možný ihned na dobu určitou, od 01.

09.2022 změna na HPP - místo je vhodné pro absolventy Požadujeme : - kladný vztah ke sportům - vzdělání podle Zákona č. 563 / 2004 Sb.

o pedagogických pracovnících - bezúhonnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, flexibilitu - řidičské oprávnění sk.

B - uživatelská práce na PC (Word, Excel, Gmail) - schopnost pracovat v týmu Výhodou : - lektorské zkušenosti v oblasti volnočasových aktivit Benefity : - možnost zaměstnaneckých obědů za zvýhodněnou cenu - bezplatné užívání rekreačního areálu (posilovna, horolezecká stěna, sportovní hala apod.

možnost poskytnutí ubytování v areálu školy - podpora osobního rozvoje Více informací o škole a pracovních nabídkách najdete na www.

bpa-svatonovice.cz. Své životopisy zasílejte na svatonovice bpakademie.cz, nebo pro více informací volejte na 725 387 198.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost