Řidič nákladní dopravy
Flídr metal s.r.o.
Široký Důl, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněnéNÁPLŇ PRÁCE : Řidič nákladní dopravy, POŽADAVKY : ŘP skupiny C+E,T profesní průkaz, oprávnění na VZV, vazač, jeřábník, oprávnění pro obsluhu manipulátorů Caterpilar a Manitou výhodou.

Dobrý zdravotní stav, základní znalost Aj nebo Nj, flexibilita, občasná práce v noci, slušné reprezentativní vystupování.

Praxe řízení kamionu i v zahraničí výhodou. NABÍZÍME : Pro naše zaměstnance připravujeme výstavbu bytových domů, které budou zásobovány energií z vlastního energocentra za výhodných podmínek.

Příspěvky na stravování, prémie zdraví, flexipasy, věrnostní odměna, mimořádné odměny, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práceKONTAKT : osobně, telefonicky (7 - 14 hod), e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost