specialista/ka vymáhání pohledávek
Fincollect SE
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Londýnská č.p. 730 / 59, PrahaPrvotní kontakt : mail aliceinvest.comPožadavky : výborná znalost ukrajinského jazyka, příjemné vystupování, proklientský přístup, schopnost pracovat pod tlakem.

Náplň práce : komunikace s klienty, a to na příchozí a odchozí lince. Cílem je zjistit aktuální situace klienta a vyjednat úhrady částek, se kterými je klient v prodlení.

Čeká vás také práce v našem interním systému a základní administrativní činnost. Přivítáme i vaše nápady nebo návrhy na lepší efektivitu procesů a postupů.

Stravenky, fixní mzda doplněnou o měsíční bonusy, měsíční příspěvky ve výši 1000,- Kč na sport / relaxaci / zdraví, sick day, 5 týdnů dovolené, přátelské prostředí a sympatické kolegy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost