Uklízeč/ka
Maonel s.r.o.
Plzeň-město, Plzeň
před 1 dnem
source : Hitprace

Pouze pro OZPProsíme zájemce, aby posílali životopis na mail rybka maonel.cz. Pro základní informace lze volat i na telefonní číslo 776 883 122 - kontaktní osobou je jednatel společnosti Miroslav Rybka.

Naše firma Maonel s.r.o. hledá do svého týmu nové uklízečky. V našem týmu pracují výhradně OZP s různými typy postižení (včetně jednatele).

souvislosti s tím se snažíme mít mezi sebou pochopení pro své individuální potřeby a mít příjemnou atmosféru. Jsme plzeňští a jsme tu již pět let.

Požadujeme : - přiměřenou samostatnost- pečlivost- spolehlivost a zodpovědnostNabízíme : - částečný pracovní poměr- pracovní doba dle domluvy- příjemný kolektiv- vstřícné jednání- možnost využívání našich služeb za zvýhodněných podmínek- příplatky v případě dobře odvedené práce

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost