Prodavači smíšeného zboží
Luyen Phan Tien
Vysoký Chlumec, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pozice : prodavači smíšeného zbožíOCPožadavky : plynulá vietnamština výhodou (komunikaci na pracoviště), dále požadujeme zodpovědnost a samostatnost, pečlivost, příjemnost na zákazníka, časově flexibilnost, udržet čistotu v provozovně, schopnost manipulace se zbožím ( skládáním a vybalováním zboží), práce za kasou, práce i o víkendechZaměstnanecké výhody : stravování na provozovněNástup možný ihned.

Mzda : 17 000,- až 23 000,- KčKontakt : Thao Ngo, tel. : 773 779 228, e-mail : tn.pobytcz gmail.comPrvní kontakt osobně na prodejně Vysoký Chlumec 77 nebo telefonicky každý pátek od 13 : 00 do 15 : 00 hod, nebo e-mailemMísto výkonu práce : Luyen Phan Tien - provozovna Vysoký Chlumec, Vysoký Chlumec č.p. 77

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost