Pracovník-pracovnice strojního úklidu
HPF CleanCat s.r.o.
Trutnov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK-PRACOVNICE pro strojní úklid výrobních hal.Přijmeme spolehlivého a pečlivého zaměstnance pro strojní úklid výrobních hal do firmy Vitesco Technologies Czech Republic s.

r.o. Volanovská 518 Trutnov.Náplň práce : odborný strojní úklid výrobního provozu, práce s chemikáliemi, ruční dočišťování, předzametání, pravidelná a odborná údržba úklidového stroje, dolévání destilované vody, údržba baterií, dodržování BOZP.

Požadujeme : technické myšlení, manuální zručnost, schopnost pružně řešit poškození stroje a jeho opravu (výměna kartáčů, posouzení poškození povrchu stroje apod.

Délka směny : 7,75 hodiny.Směnnost : dvousměnný provoz, pondělí - pátek. Pracovní doba : 06.00 - 14.15 hod., 13 : 45 - 22.

00 hod.První kontakt, prosím, výhradně e-mailem nebo telefonicky od 8 : 00 - 16 : 30 hod.Nenavštěvovat pracoviště klienta.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost