IT analytik
MONET+
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

CO BUDEŠ DĚLAT Nejdříve se seznámíš s našimi produkty a způsobem dodávky našich řešení. Poté budeš analyzovat požadavky našich zákazníků (proveditelnost, možnost úpravy nebo úplně novou funkčnost).

Právě Ty navrhneš, jak tyto požadavky realizovat, aby byly v souladu s bezpečnostními principy a vizí architektury. Budeš intenzivně komunikovat se zákazníkem a také s kolegy z vývoje i obchodu.

Staneš se vlastníkem dané změny, kterou jsi analyzoval / a, a budeš poskytovat konzultace a dohlížet na implementaci tak, aby zákazník obdržel hodnotu, kterou očekává. CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT

 • Možnost pracovat ze Zlína, Olomouce, Přerova, Vsetína, Brna, Prahy, Ostravy nebo home office dle potřeby.* Férový plat.
 • Projektové odměny. Podíl na zisku.* Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, pro novopečené tatínky 3 dny placeného volna navíc.

 • Pomocnou ruku - počítáme s tvým zaškolením. Budeš mít podporu zkušeného týmu.* Náročné projekty, na kterých profesně porosteš.
 • Nevšední kulturní, sportovní a rodinné akce.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost