Skladník, 2 směny, mzda 29000 Kč + stravenky 100 Kč ZDARMA
SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Brno
před 2 dny
source : Hitprace

Informace

Hledáme nové kolegy do moderního skladu v Modřicích! Čeká Vás práce s vysokozdvižným vozíkem, průkaz si u nás můžete ZDARMA udělat.

Z centra Brna k nám jezdí bezplatná doprava. Pokud budete využívat auto, pohodlně si zaparkujete v našem areálu. Pracujeme na 2 směny, které se střídají po týdnech. Nástup možný IHNED!

Náplň práce :

  • Příprava objednávek
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem
  • Naskladnění a vyskladnění zboží
  • Práce v systému SAP
  • Co od vás očekáváme

  • zkušenost s prací ve skladu
  • platný doklad na vysokozdvižný vozík výhodou, ale ne podmínkou
  • pokud nemáte, průkaz Vám doděláme
  • Co vám nabízíme

  • Průměrná mzda je 29.000 Kč
  • Práce na DVĚ směny (5.30-14.00 a 13.30-22.00)
  • BONUSY za výkon 20 Kč / hod a za docházku 15 Kč / hod
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč - ZDARMA za každý odpracovaný den
  • 25 dní dovolené
  • Průkaz na VZV - školení proběhne v nástupní den
  • Doprava z Brna ZDARMA
  • Nástup možný IHNED
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.