Sociální pracovník
Statutární město Ostrava
Ostrava, Czech Republic
před 19 hodinami
source : Hitprace

1. kontakt : V případě zájmu je nutné splnit podmínky pro přihlášení se do výběrového řízení, které jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrové řízení.

Veškeré informace na tomto odkaze : https : / / moap.ostrava.cz / cs / radnice / volna-mista / aktualni-nabidka-volnych-pracovnich-mistHlavní pracovní náplní pozice "sociální pracovník" je zajišťování výkonu přenesené působnosti na úseku sociálního zabezpečení a opatrovnictví osob s různým stupněm omezení svéprávnosti, osob ohrožených sociálním vyloučením a seniorů (poskytování odborného poradenství, provádění sociální práce s jednotlivci, rodinami nebo skupinami v krizových situacích, realizace sociálních šetření ve vyloučených lokalitách, depistážní činnost aj.

Hlavním požadavkem je odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách, znalost právních předpisů platných pro oblast sociáního zabezpečení, znalost práce na PC, výhodou je osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti pro správní činnost při výkonu veřejného opatrovnictví, praxe v oblasti výkonu veřejného opatrovnictví je vítána.

Zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravné (100 Kč / den), 25 dní dovolené, 2 sick days, příspěvek na penzijní / životní připojištění, příspěvek na sport, školení zdarma, výuka AJ

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost