Přípravář výroby v oboru klempířské výrobky a provětravané fasády
Vokoun & Pokorný s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt : Brokl Ondřej, tel. : 602 278 593 v pracovní dny od 8 : 00 do 16 : 00 hod., e-mail : brokl vokpok.cznáplň práce : příprava zakázaek do výroby, spolupráce s firemními projektatny, komunikace se zákazníky (vyrábíme odpláštnění budov z kompozitivních materiálů a plechů, vyrábíme klempířské prvky)Na 100% počítáme s prodloužením pracovního poměru!Požadavky : Excel a World nutná, orientace ve výkresové dokumentaci a materiálech výhodou, nikoliv podmínkou.

Informace o společnosti na www.vokpok.czZaměstnanecké výhody : měsíčně ke mzdě osobní ohodnocení a stravné bez spoluúčasti zaměstnance v hodnotě 100,- Kč / den, platový růst, výuka angličtiny jednou týdně v sídle společnosti

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost