Montážní dělník
LEIFHEIT s.r.o.
Horažďovice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pracovní náplní jsou různorodé montážní práce v předvýrobě, výrobě z výrobků a polotovarů z plastů. Dále pak obsluha strojů vyrábějících plastové díly a jejich následná montáž.

Požadujeme : - zručnost- přesnost- spolehlivost- zájem učit se novým věcemNabízíme : - zajištění profesního školení (lícování, leštění),- příspěvek na dopravu nebo svozové autobusy ze směru Písek, Strakonice, Nepomuk, Horažďovice,- k měsíční mzdě navíc bonus až do výše 1.

100, závodní stravování za 26 Kč, 13. mzda po splnění podmínek, - garantovaný růst mzdy,- odměny při osobních a pracovních výročích, - poukázky na nákup čistících a pracích prostředků, - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1.

roce prac. poměru, - jazykové kurzy, - 5 týdnů dovolené, - osobní a zákonné příplatkyVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost